Teraz jest 2020-12-03, 02:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

DeP-Party_Szklarska 2006 : Który termin Ci pasuje?
Ankieta wygasła 2006-07-05, 22:06
30.06 - 02.07 55%  55%  [ 6 ]
07 - 09.07 0%  0%  [ 0 ]
28 - 30.07 18%  18%  [ 2 ]
04 - 06.08 9%  9%  [ 1 ]
11 - 13.08 9%  9%  [ 1 ]
18 - 20.08 9%  9%  [ 1 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-06-05, 21:51 

Drodzy Współ-Forumowicze!

Niniejszym załączam ankietę, za pomocą której wyłonimy termin naszego spotkania / DeP-Party. Wybierzemy oczywiście ten termin, który będzie pasował największej liczbie chętnych. W celu zagłosowania podaj termin / numer terminu, który Ci odpowiada. Ponieważ, jak się wydaje, można zagłosować tylko na 1 opcję / termin, więc proszę w pierwszym rzędzie odnieść się do zagłosowanego już przeze mnie terminu 30.06 - 02.07. Jeśli nie będzie pasował, proszę głosować na inny, najbardziej odpowiadający oraz podać w Odpowiedzi jeszcze inne terminy, które Ci odpowiadają. ( abyśmy mieli pole manewru w wyborze ).

Termin (weekend) 14 - 16.07 i 21 - 23.07 odpada , gdyż nie pasuje mi, a ja jestem organizatorem pobytu.

Jeśli o mnie chodzi, to pasują mi poza tym wszystkie terminy podane w Ankiecie.

Pozdrawiam

Piotr Górski

MilionDwieścieTysięcyTybetańczyków (20%ludności)StraciłoŻycieWskutekInwazji/okupacji TybetuPrzezChiny. A teraz ChinyOrganizująOlimpiadę,któraMaByć symbolemPokoju!Idea olimpijska jest prostytutką na usługach wielkiej polityki!!! Chrzanić tę Olimpiadę!!!

Ostatnio edytowano 2006-06-05, 23:39 przez Piotr Górski, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-05, 22:24 

Jeśli okaże się, że ze względów technicznych nie jest możliwe glosowanie jednocześnie na kilka terminów, to proszę podawać w Ankiecie termin najbardziej odpowiadający, zaś dodatkowo zamieszczać w oknie odpowiedzi do Tematu ( "Napisz odpowiedź") pozostałe terminy, które Ci odpowiadają. Uwaga! Proszę w pierwszym rzędzie odnieść się do zagłosowanego już przeze mnie terminu 30.06 - 02.07. Jeśli Ci odpowiada, to zagłosuj na niego. Jeśli nie, to podaj inny, a dodatkowo w :arrow: Odpowiedzi jeszcze inne terminy / termin, który Ci pasują.
Wyniki trzeba będzie porównać wtedy "na piechotkę" i matematycznie. :wink:

MilionDwieścieTysięcyTybetańczyków (20%ludności)StraciłoŻycieWskutekInwazji/okupacji TybetuPrzezChiny. A teraz ChinyOrganizująOlimpiadę,któraMaByć symbolemPokoju!Idea olimpijska jest prostytutką na usługach wielkiej polityki!!! Chrzanić tę Olimpiadę!!!

Ostatnio edytowano 2006-06-06, 00:54 przez Piotr Górski, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-05, 23:30 

Hejka! No niestety, wzglêdy techniczne jednak nie pozwalaj± wskazaæ kilku dogodnych terminów - zamie¶ci³am wiêc tylko ten najbardziej mi pasuj±cy. Zobaczymy :D

Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-06, 23:17 
Przyjeżdżam na pierwszy termin (nie wiem, dlaczego nie mogłem oddać głosu w ankiecie). Wypicie z wami kufelka piwa z browaru Piotra - to będzie ale wydarzenie. To już tylko trzy tygodnie. Idę się już pakować :P
Żeby było fajnie proponuję, aby na imprezie nie używać swoich nicków. Wyjątkiem są moderatorzy, którzy muszą Tarnung aufgeben. Po powrocie nie będziemy wiązać nicków z konkretnymi ludźmi, bo po co. To taki pomysł z rękawa :lol:

Pozdrowiska ludziska
Tadek

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-07, 08:22 

Tadek, pewnie dlatego ,że nie jesteś zalogowany.
Napiszcie skąd będziecie jechać.

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-07, 08:59 

Na jakim etapie jesteśmy? Ostatnie posty wskazywałyby na to, jakoby powstały już pewne ustalenia co do terminu (ale nie mogę ich namierzyć...)???...
(Tadek chyba będzie jechał ze Śląska? :wink: )
Pozdrowienia dla wszystkich DePowych hanysów, goroli i krojcoków! :wink: :D

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 07:32 

Hallo!

Habt ihr auch vor etwas besonderes zu machen, vielleicht einen Ausflug zu einer Sehenswürdigkeit oder so? Lustig wäre auch eine Grillparty!
Oder habt ihr nur vor im Hotel zu sitzen und über das Forum zu quatschen?

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 09:15 

Fur mich leider zu weit.

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 12:00 

@Tamod

Wie weit hättest du denn zu fahren?

Bei mir sind es laut Routenplaner 500 km!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 13:05 

8 Stunden mit dem Zug (Reisekrankheit, deswegen kein Auto) und dann ab Montag zweite Woche in neuem Job

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 15:12 

Tamod napisał(a):
Reisekrankheit, deswegen kein Auto

Przecież jest nasz niezastąpiony Aviomarin, który Ci pomoże przetrwać jazdę samochodem. Podesłać?

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 17:30 

Niestety Aviomarin na mnie nie działa. Inne leki też nie są lepsze. :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 20:50 
Tak nie może być Tamod! Ja się już tu nastawiam na przyjacielskie powitanie ciebie a ty uciekasz? Sprawa jest przecie prosta. Upij się przed jazdą a żona lub dziewczyna będzie prowadzić pojazd. Prześpisz drogę i nawet nie będziesz wiedział, że jesteś w drodze. Otrzeźwiejesz już na miejscu i potem sie wszyscy upijemy z radości spotkania a kiedy otrzeźwiejesz to upijemy cię przed drogą powrotną. W końcu nawet nie będziesz wiedział, że wogóle wyjeżdżałeś z chaty :lol: :lol: :lol:

Pozdróweczka
Tadek

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-08, 21:36 

Witam całą ferajnę!

Upić się to podstawa! :lol: :D Właściwie całe to spotkanie to tylko pretekst do tego, okazja, aby się upić. Ja mam akordeon i nawet umiem na nim grać! To dopiero będą śpiewy! Przede wszystim "W Polskę idziemy!" Młynarskiego, monolog "12 butelek" itp. Toż to nasze "narodowe" dzieła! Jako żywo stanęły mi one, kiedy parę dni temu oglądałem Opole - wieczór Kabaretu.
A odnosnie spotkania: Skoro jest nas już kilkoro i zanosi się, że nie są to żarty :lol: :lol: :lol: , to ja już nieśmiało zaczynam coś na miejscu organizować. Wszelkie idee są oczywiście mile widziane.

1. MOżemy sobie po prostu usiąść w jakimś lokalu przy piwku / winku / jedzonku/ itp. Dobrym miejscem byłaby ta oberża, przy moim hotelu. Fajny lokal, możemy zapodawać swoją muzykę, jest tam w środku grill, jedzenie jest generalnie swojskie i dobre.

2. Jak będzie ładna pogoda i będzie ciepło, to możemy w sumie usiąść sobie gdzieś w plenerze. np. przy jakimś ognisku. To wieczorem. A w ciągu dnia ( mówimy o sobocie ) jakaś wycieczka piesza w góry, lub rowery (można wypożyczyć górale )

3. Moi znajomi mają u siebie w domu taką quasi świetlicę - kilka pomieszczeń, gdzie co jakiś czas urządzają imprezy: sound-systemy z fajną muzą, dobrym dj-em, można się pobujać, piwo na miejscu jest. Jeśli zrobimy tam swoją, prywatną imprę, to mam kolegę, który robi właśnie takie sound-systemy, puszcza muzę - da się coś zorganizować. 8)
Poza tym jestem za tym, aby w takim wypadku zrobić zakaz palenia w środku. Kto będzie chciał puścić sobie dymka, ten, proszę, na zewnątrz. Sam nie palę, źle znoszę dym tytuniowy w pomieszczeniach. Więc to by mogła być calkiem nowoczesna impreza, taka straight edge!!! 8)

W kwestii zakwaterowania: można na własną rękę, np. przez internet: http://www.szklarska.ig.pl/, http://www.sudety.it/, kogo stać na to i chce komfortowo, to można w jakimś hotelu, np. w naszym ( standart trzygwiazdkowy, cena: 220 zł za dobę za pokój dwuosobowy, ze śniadaniem lub 160 za jednoosobowy ) : http://www.hotel-agat.pl/ oraz http://www.hotel-krysztal.com.pl/pl/index.html ( ja pracuję w "Agacie" ale ten drugi, "Kryształ" to niedaleko i nasz "bliźniaczy hotel" tzn ten sam właściciel ). Można się też kontaktować ze mną: tel. do pracy: (075) 717 34 30 jeśli ktoś chce, abym doradził, coś polecił, w kwestii cen, gdzie jest fajnie itp. Polecam, aby dogadywać się razem pomiędzy sobą i wspólnie gdzieś mieszkać, bo to zawsze raźniej i sympatyczniej. :wink:

POzdrawiam wszystkich :wink:

Piotr

Ostatnio edytowano 2006-06-26, 13:40 przez Piotr Górski, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-09, 08:24 

Halo Piotr!

Sądząc po Twoich wypowiedziach, jesteś zapalonym organizatorem i szykujesz fantastyczne spotkanko !!! No no... jesteś Facetem pozytywnie zakręconym :shock:

Jeśli nie uda mi się do Was doszlusować (a bardzo bym chciała) - to mam nadzieję, że zadbasz o zdjęcia. Na pewno będzie wspaniale!

Pragnę z całego serca aby WSZYSCY UCZESTNICY tego spotkania byli nim zachwyceni :!:

Serdecznie WAS WSZYSTKICH pozdrawiam i życzę powodzenia! :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1