Teraz jest 2018-01-20, 00:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-04-07, 13:09 

Oprócz dziedzica i Regisa reszta towarzystwa to dzieciarnia na tym forum .
Mieszkają po parę lat w Niemczech , lizneli języka , poczytali trochę gramatyki i cwaniakują jakby byli rodowitymi Niemcami .
mirdep , fdzeje i inni nawet odpowiedzi piszą po niemiecku : he he koń by się uśmiał !!!!!
Wracając do twojego postu Tamod to był on na poziomie 5 letniego dzieciaka i żadne twoje tłumaczenia nic tu nie pomogą .Jeszce raz ci napisze:
NIE CHCESZ POMAGAĆ LENIOM . NIE POMAGAJ ALE NIE WYPISUJ BZDUR NA FORUM DZIECIACZKU!!!!!.
Nauczyłeś się niemieckiego i tak się tym podniecasz ?
Z takich pierdułek mogą się śmiać dzieci na twoim poziomie w rodzaju Japanese itp . Niech oni ci gratulują pomysłu ,a ty się tym podniecaj !!!!!!
Cwaniakujcie dalej . Odpisujcie na posty po niemiecku bo wielcy z was Niemcy .Polskiego już mirdepie zapomniałeś co?

BĘDĘ WCHODZIŁ NA TO FORUM ABY CZYTAĆ POSTY TAKICH LUDZI JAK REGIS , KLARAX CZY DZIEDZIC PRUSKI BO TO POWAZNI LUDZIE I Z KAZDEGO ICH POSTU MOZNA COS DLA SIEBIE WYNIESC .
POZOSTALI JAK MIRDEP , TAMOD FDZEJ TO PO PROSTU DZIECI !!!!

PostNapisane: 2010-04-07, 15:28 

Jak dzieciak smaruje tylek moderatorom, to tematu nikt nie rusza, ale jak sie wytknie wam blad, to od razu temat kasujecie. Komuchy z was i tyle.

PS. Tresc mojego tematu byla konstruktywna, a tu dzieciak wyzywa innych od dzieciarni.

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy - tak samo komunizm!

PostNapisane: 2010-04-07, 16:03 

Also, ef-Dzej, wie war es nomol mit unserem Bigos? Komm, erzähl ein Witzle. Zum Bleistift: was ist der Unterschied zwischen einem Mann und einem Kamel? Ein Kamel kann acht Tage arbeiten ohne zu saufen. Ein Mann kann acht Tage saufen, ohne zu arbeiten. Alt, aber gut, oder?

PostNapisane: 2010-04-07, 16:40 

mirdep, mogles zwykla wiadomosc prywatna wyslac. :]

Sa priorytety w zyciu, a bigos nie jest tym najwiekszym. A dowcipow nie opowiadam, bo wystarczy, ze norman robi za klauna w tym cyrku.

PostNapisane: 2010-04-07, 16:59 

okayokayokay, widzę, że się rzucasz już na wszystko, co się rusza. okayokayokay. Sorry.

PostNapisane: 2010-04-08, 09:13 

eF-Dżej napisał(a):
Jak dzieciak smaruje tylek moderatorom, to tematu nikt nie rusza, ale jak sie wytknie wam blad, to od razu temat kasujecie.
Jak Kali na Dzień dobry innych lży, to świat jest w porządku; jak Kalemu ktoś jego wiek wytyka , to to ma być komuna. Ale Kali się myli...
eF-Dżej napisał(a):
Komuchy z was i tyle.
Komunizm = m.in. wszyscy ludzie są równi.
eF-Dżej napisał(a):
Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy
O, to to!

PostNapisane: 2010-04-08, 09:56 

super to klarax napisałeś . co tu więcej dodać .Dzieci zawsze będą dziećmi i tyle . Mirdepy , fdzeje i inne towarzystwo .
Mirdep , ty komune znasz tylko z książek . widzialeś ty na oczy chociaż ormowca na żywo ?
Idz niech ci mama pieluszkę zmieni bo się cały zasrałeś po tym twoim bigosie i własnoręcznie robionym zakwasie .
Sooory klarax ze tak ostro , ale dzieciom czasami klaps w tyłek się należy zwłaszcza tych pieszczoszków z Reichu .

PostNapisane: 2010-04-08, 11:50 

klarax napisał(a):
Jak Kali na Dzień dobry innych lży, to świat jest w porządku; jak Kalemu ktoś jego wiek wytyka , to to ma być komuna. Ale Kali się myli...

Nie odwracaj kota ogonem, komuchu. Ja pisze caly czas o kasowaniu, a nie o pisaniu na dowolony temat, bo ty kasujesz moje tematy, a innych zostawiasz.

O kalim moglbys pisac wtedy, gdybys nie kasowal moich tematow, a ja zadalbym kasowania innych.
Gdybys nie kasowal tematow jak komuch, to bym nic nie pisal.

To jest logiczne, ale tobie jak widac brak logicznego myslenia, bo na sile chcesz pokazac, ze moderator (cenzor) zawsze ma racje.

klarax napisał(a):
Komunizm = m.in. wszyscy ludzie są równi.

komuch bedzie bronil swoj poglad o komunie i przedstawial je w dobrym swietle. Wyszlo szydlo z wora, kto tu komuchem jest.

Komunizm = m.in.:
dominacją partii we wszystkich sferach życia,
podporządkowaniem partii ustawodawstwa,
zespoleniem aparatu państwowego i partyjnego,
stosowaniem przez państwo przymusu i kontroli życia publicznego (cenzura) i prywatnego,
upaństwowieniem gospodarki oraz podporządkowaniem polityki interesom ZSRR.

PS. TRESC MOJEGO TEMATU BYLA KONSTRUKTYWNA I NIKOGO NIE OBRAZALA W PRZECIWIENSTWIE DO TEGO.

PostNapisane: 2010-04-08, 12:05 

nie zapluwaj się ze złości...
i nie zapomnij, że ludzie twojego fachu zwani są Rechtsverdreher, a to praktykujesz bardzo pilnie...

PostNapisane: 2010-04-08, 12:27 

Cytuj:
i nie zapomnij, że ludzie twojego fachu zwani są Rechtsverdreher, a to praktykujesz bardzo pilnie...
Jak na razie wytykam ci bledy (nie tylko te ortograficzne) i to bardzo pilnie.

PostNapisane: 2010-04-08, 14:45 

ziew, ziew.
błędy ortograficzne? bronić kogo czego, nie kogo co.
nie podążasz za klaraxem, ef-dżeju, i masz trudny do wypisania nick, ale mnie jako wroga nie traktuj ani mnie nie atakuj, bo raz - nie wychodzi ci to, atakujesz bowiem zwykle swoje własne działania, dwa - zauważyłeś chyba, że jestem bezstronna.

żeby jednak dodać coś na temat: tamod, numer z popem fantastyczny! polską wersję ubarwiłabym popem właśnie. zupełnie nie rozumiem wściekłości magdy vel normana.
i cyk, za homo ludens!

PostNapisane: 2010-04-08, 15:38 

Cytuj:
błędy ortograficzne? bronić kogo czego, nie kogo co.

Ty lepiej nie wsciubiaj (sic) nosa (sic), jak nie jestes w temacie, bo o tym juz byl temat, ale polecial...

A poza tym tak sie wozisz swoim szwabskim slangiem mlodziezowym, a nie ogarniasz polskiego jezyka potocznego. Moze sie tak czep swoich bledow popelnianych w dojczu w twoim wykonaniu, tlumaczko.

PostNapisane: 2010-04-08, 17:52 

klarax napisał(a):
ludzie twojego fachu
Fachu? Przecież to zupełny dyletant!

PostNapisane: 2010-04-08, 18:00 

najwyraźniej nie poleciał, kolego.
mój polski potoczny? żartujesz. a niemiecki co, nie podoba się? bo co?

PostNapisane: 2010-04-08, 22:36 

Dziedzic Pruski napisał(a):
Fachu? Przecież to zupełny dyletant!

Ja jestem juz dawno po trojkach z grundkursow [zaswiadczone zeugnisami z klausur], a ty nawet Grundkursu I nie masz, a udzielasz sie w sprawach, o ktorych nie masz pojecia.

Nawet nie widzisz roznicy miedzy Verbindlichkeiten a Verpflichtungen, i malo tego, ty jeszcze stawiasz znak rownosci pomiedzy nimi. Nawet "zupelny" dyletant by sie usmial z takich bzdur, ktorymi czesto raczysz nas.

Cytuj:
najwyraźniej nie poleciał, kolego.

Najwyrazniej masz jednak problemy z jezykiem potocznym, bo nie rozumiesz co znaczy "polecial".

Cytuj:
a niemiecki co, nie podoba się? bo co?

Nie obchodzi mnie twoj dojcz. Ale na przyszlosc czep sie wlasnych bledow.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1