Teraz jest 2018-01-16, 10:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-05, 19:32 

Kto pomoze?
Wlasnie usilowalam dodac emblemat, ale za kazdym razem otrzymuje wiadomosc, ze cos sie nie zgadza.
Emblemat jako tako odpowiada kryteriom.
Czy z samego komputera czy z bilder-hochladen-net - nie daje rady!
Czy ktos wie, jak sie z tym uporac? Moze to jakis odgorny blad?

P.S. Wszelkie wskazowki dotyczace rozmiarow itp. juz przeczytalam..., takze pod http://forum.DEP.pl/viewtopic.1848.html.
I nic.

PostNapisane: 2007-01-05, 21:49 

janaszka napisał(a):
Kto pomoze?

Ja mogę spróbować :)

janaszka napisał(a):
Wlasnie usilowalam dodac emblemat, ale za kazdym razem otrzymuje wiadomosc, ze cos sie nie zgadza.

A coś więcej na temat tej wiadomości? Jest tam coś poza informacją, że avatar nie został dodany?

janaszka napisał(a):
Emblemat jako tako odpowiada kryteriom.

Jako tako to może odpowiadać tylko na japońskich forach ;) tutaj musi odpowiadać całkowicie.

janaszka napisał(a):
P.S. Wszelkie wskazowki dotyczace rozmiarow itp. juz przeczytalam..., takze pod http://forum.DEP.pl/viewtopic.1848.html.
I nic.

No to jeszcze raz:
1. Czy plik ma mniej niż 6144 bajtów długości? Żeby to sprawdzić kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazku i wybierz Właściwości Jeśli jest więcej to trzeba będzie zmniejszyć.

2. Czy plik ma na pewno wymiary mniejsze niż 80 x 80 punktów?

3. Jaki jest format obrazka? Najbezpieczniejszy jest JPG lub GIF. Inne niekoniecznie muszą być rozpoznawane.

Pozdr.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-06, 17:38 

Coz, licza sie dobre checi. Dziekuje wiec za tak szczegolowa odpowiedz i bede probwac dalej.

P.S. "Jako tako" to piekne wyrazenie, nacechowane pewna abstrakcja a jednoczesnie ciekawie brzmiace. Mam zamiar nadal go uzywac :). A swoja droga ciekawie byloby zapytac, co sadza o tym Japonczycy. Niedawno widzialam reportaz o europejskich i amerykanskich nazwach firm - i co oznaczaja (fonetycznie) w jezyku chinskim. Fascynujace.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-06, 18:56 

janaszka napisał(a):
Coz, licza sie dobre checi. Dziekuje wiec za tak szczegolowa odpowiedz i bede probwac dalej.

:?:
Zadałem Ci konkretne pytania, ale odpowiedzi nie widzę, a szklanej kuli nie posiadam...
Ewentualnie wystaw ten obrazek gdzieś na swojej stronie i podaj mi linkę na PW, to zobaczę w czym jest problem.

Pozdr.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-08, 10:26 

Wybacz, ale na Twoje pytania juz sama zdazylam odpowiedziec podczas bezowocnych prob z emblematem - stad tez brak odpowiedzi. gdyz - z mojego punktu widzenia - wszystko sie zgadza. I to nie "jako-tako" tylko dokladnie.
Dzieki za propozycje pomocy - z pierwotnie wybranego obrazka zrezygnowalam, wyszukam inny i wtedy zglosze sie do Ciebie w razie potrzeby, gdyby znow byly jakies problemy

P.S. Szlana kula to przezytek. Dzisiejsze wrozki i inne czarodziejki (takze rodzaju meskiego) uzywaja takich malych elektrod, wszczepianych klientom w mozg. To nowoczesne, 100% skuteczne, wszelkie mysli widac jak na dloni. Polecam. ;)

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1